Skuteczne uzdrawianie widok z Zatoki Żółwi - Hawaje

O mnie

Wraz z kilkoma innymi osobami w 2008 roku sprowadziłem Metodę Domančicia do Polski. Ukończyliśmy wówczas dwa obowiązujące stopnie szkoleniowe tej metody w Kranjskiej Górze na Słowenii i rozpoczęliśmy działalność na terenie naszego Kraju. Zainicjowałem też powstanie Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Metody Domančicia. W grupie założycieli było kilkanaście osób, a wśród nich Martyna Fon i Krzysztof Filapek.  Do dziś tworzymy wspólnie trzon Zarządu Stowarzyszenia, uzupełniony o nowe osoby.

Wielokrotnie odbywałem podróże szkoleniowe na Słowenię, aby doskonalić swój warsztat terapeutyczny. W tym celu uczestniczyłem w  wielu spotkaniach  z twórcą metody , Mistrzem Zdenkiem Domančiciem, pozostając zawsze pod wrażeniem jego wybitnej osobowości, wiedzy i niezwykłych zdolności . Lata praktyki pozwoliły poznać  możliwości metody i udzielać pomocy ludziom, którzy jej potrzebują. Udzielam pomocy wszystkim, którzy się do mnie zwracają. Wykonuję terapie indywidualne bezpośrednie i na odległość.

Posiadam niezbędne uprawnienia  do wykonywania takiej terapii.  Niezależnie od tego cały czas doskonalę swoje umiejętności, zapoznając się także z wieloma innymi metodami, stosowanymi w ramach medycyny naturalnej, uznałem bowiem, że działalność na niwie medycyny naturalnej może dobrze służyć wszystkim potrzebującym.  Efektywność metody Domančicia jest najlepszym tego przykładem.  Z każdym rokiem rośnie liczba osób zainteresowanych skorzystaniem z możliwości, jakie niesie ta metoda i powiększa się grono usatysfakcjonowanych jej działaniem.