Skuteczne uzdrawianie widok z Zatoki Żółwi - Hawaje

Skuteczne Uzdrawianie Metodą Domancica

Książka, którą oglądasz jest pierwszą w Polsce  pozycją opisującą niezwykłą metodę terapii energetycznej ? Metodę Zdenko Domancica. Autor tej książki jest  jednym z kilkorga zaledwie Polaków, którzy tę metodę sprowadzili do Polski w 2008 roku. Na całym świecie metoda Domancica od ponad 30 lat święci wielkie triumfy, niosąc ulgę wielu tysiącom pacjentów. Według aktualnego szacunku z jej dobrodziejstwa skorzystało już ponad 1500000 osób. Cieszy fakt, że z tego dobrodziejstwa może już korzystać coraz więcej Polaków. Autor –  uczestnik wielu seminariów i spotkań z Domancicem ? niezwykłym twórcą metody, opowiada w tej książce zarówno o samej metodzie jak i o jej twórcy. Głos zabrali także inni uczestnicy seminariów Zdenka  Domancica, pacjenci i terapeuci.

To co szokuje pacjentów, ale też i terapeutów, którzy poznali tą metodę, to wysoka skuteczność terapeutyczna metody Domancica. Pomaga ludziom w najcięższych nawet schorzeniach. W książce znajdzie Czytelnik opis mechanizmów  prowadzących do uzdrowienia, stosowanych w tej metodzie,  pewnych elementów  filozofii życiowej  twórcy metody, oraz wielu przykładów stosowania metody w praktyce. Twórca metody często podkreśla, że właściwym leczącym jest energia życia, która krąży w systemie energetycznym człowieka, a którą terapeuta metody przenosi z otoczenia do pacjenta.

Jeśli zechcesz poznać metodę Domancica, to musisz z otwartą głową przeczytać tą książkę. Przedstawia ona dokonania Zdenka Domancica, po zapoznaniu się z którymi bez   wątpienia będziesz musiał  zmienić swoje spojrzenie na życie, na człowieka i na energię życia. Tu znajdziesz wiele dowodów na to, że energia życia istnieje i jest potężną siłą sprawczą, a na dodatek jest wyposażona w wybitną inteligencję.  Tu zobaczysz oczyma Duszy, że energia życia to nie iluzja, a ludzie którzy z tą energią pracują to nie jacyś szarlatani.   Przekonasz się, że energię życia znają ludzie na całym świecie, nazywając ją po swojemu. Najczęściej używa się nazw: prana, chi, ki, bioplazma, mana, reiki, energia życia, energia uniwersalna, energia kosmiczna. W istocie jest to jednak ta sama wspaniała, uzdrawiająca energia życia, dzięki której żyjemy. Metoda Domancica, oprócz swojej skuteczności, ma jeszcze jeden niezwykły walor. Jest bardzo prosta w stosowaniu. Niemal każdy człowiek może być terapeutą, może pomagać innym ludziom stosując metodę. Nauczy go tego sam Zdenko Domancic podczas swoich seminariów.  Z tej książki dowiesz się więc także jak można zostać terapeutą metody Domancica i zacząć zmieniać swoje życie i swoje otoczenie.

* Pola obowiązkowe.
Zamawiając ksiażkę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych tylko na potrzeby tej transakcji.